Προσφερόμενα μαθήματα από τα Τμήματα Φιλολογίας, Ιστορίας & Αρχαιολογίας, Εικαστικών Τεχνών & Επιστημών της Τέχνης και Ψυχολογίας

Τμήμα Εικαστικών Τεχνών & Επιστημών της Τέχνης (επιλογή ενός μαθήματος από τα επτά)

ΦΣ-ΤΕ701: ΘΕΩΡΙΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ  Β.ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ

ΦΣ-ΤΕ702: ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΕΣ ΣΠΟΥΔΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ X.ΣΤΑΥΡΟΥ

ΦΣ-ΤΕ705: ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ V Α. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΦΣ-ΤΕ706: ΨΗΦΙΑΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ ΤΕΧΝΗΣ Ν. ΑΡΤΕΜΗΣ

ΦΣ-ΤΕ707: ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ: Χ. ΣΤΑΥΡΟΥ

ΦΣ-ΤΕ709 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΙΙΙ Β. ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ

Τμήμα Ψυχολογίας (επιλογή ενός μαθήματος από τα έξι)

ΦΣ-ΨΥ603: ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΙΙ: ΠΑΙΔΙΚΗ ΚΑΙ ΕΦΗΒΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ)

ΦΣ-ΨΥ608: ΓΝΩΣΤΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΙΙ (ΖΙΩΡΗ ΕΛΕΝΗ)

ΦΣ-ΨΥ609: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ (ΝΕΟΣ ΔΙΔΑΣΚΩΝ)

ΦΣ-ΨΥ610: ΣΧΟΛΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ Ι: ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΘΕΩΡΙΑ. (Π. ΛΙΑΝΟΣ)

ΦΣ-ΨΥ611: ΕΡΓΑΣΙΑΚΗ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΙΑΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ (ΑΙΚ. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ)

ΦΣ-ΨΥ612: ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΓΟΝΕΩΝ: (Γ.ΓΚΑΝΤΩΝΑ)

ΠΡΟΣΟΧΗ!

Για μάθημα του 7ου εξαμήνου που προσφέρεται από το Τμήμα Φιλολογίας (βλ. συνημμένο αρχείο):

ΦΣ-ΦΓ701
1. ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ IV –Α: Ομήρου Οδύσσεια (Χ. ΖΕΚΑΣ) το όριο των φοιτητών ανέρχεται στους 50.

Το μάθημα του 7ου εξαμήνου που προσφέρεται από το Τμήμα Φιλολογίας (βλ. συνημμένο αρχείο):

ΦΣ-ΦΓ703 ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ IV –Γ: Ιστοριογραφία: Πολύβιος (Π. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ) το όριο των φοιτητών ανέρχεται στους 120.