Eνημέρωση για την εξεταστική περίοδο χειμερινού εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2023-2024

Tα μέλη της Συνέλευσης του Τμήματος Φιλοσοφίας στη συνεδρία υπ’ αριθμ. 525/5-2-2024 αποφάσισαν ομόφωνα, σεβόμενα, αφενός, την υπ’ αριθμ. 684/31-1-2024 απόφαση του φοιτητικού συλλόγου του Τμήματος  και, αφετέρου, την απόφαση της υπ’ αριθμ. 1160/2-2-2024 Συνεδρίας της Συγκλήτου του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων:

α. την αναστολή της προγραμματισμένης εξεταστικής διαδικασίας έως και την Παρασκευή 9-2-2024,

β. τον εκ νέου προγραμματισμό των εξετάσεων που δεν θα πραγματοποιηθούν μέχρι και την Παρασκευή 9-2-2024.

Το επικαιροποιημένο πρόγραμμα εξετάσεων θα αναρτηθεί προσεχώς στην ιστοσελίδα του Τμήματος, ενώ σχετική ενημέρωση θα υπάρξει από τους διδάσκοντες/τις διδάσκουσες στην ηλεκτρονική πλατφόρμα ασύγχρονης εκπαίδευσης (e-course) των εξεταζόμενων μαθημάτων.

Σε συνέχεια των ανωτέρω, οι φοιτητές/τριες παρακαλούνται να παρακολουθούν τη ροή των ανακοινώσεων του Τμήματος και των διδασκόντων/διδασκουσών.