Κατηγορίες:

Δηλώσεις μαθημάτων εαρινού εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2023-2024 (για τους φοιτητές που ακολουθούν το Πρόγραμμα Σπουδών Φιλοσοφίας)

Ημερομηνία υποβολής δηλώσεων: από 14/03/2024 έως και 31/03/2024.

Παρακαλείσθε να αναγνώσετε προσεκτικά τις οδηγίες των δηλώσεων, πριν προβείτε στην οριστική υποβολή της δήλωσης μαθημάτων.

Σας ενημερώνουμε ότι βάσει της απόφασης της υπ’ αριθμ. 853/27-06-2023 Συνέλευσης του Τμήματος Φιλολογίας έχει τεθεί όριο στον αριθμό των φοιτητών που μπορούν να παρακολουθήσουν προσφερόμενα μαθήματα από το Τμήμα Φιλολογίας -πλην των μαθημάτων που αναγράφεται ότι δεν υπάρχει όριο (βλ. συνημμένο αρχείο).

Όριο στον αριθμό των φοιτητών για τα προσφερόμενα μαθήματα από το Τμήμα Ιστορίας και Αρχαιολογίας δεν έχει τεθεί (βλ. συνημμένο αρχείο).

Σας ενημερώνουμε ότι βάσει της υπ’ αριθμ. 106/30-06-2023 Συνέλευσης του Τμήματος Ψυχολογίας έχει τεθεί όριο στον αριθμό των φοιτητών που μπορούν να παρακολουθήσουν προσφερόμενα μαθήματα από το Τμήμα Ψυχολογίας -πλην των μαθημάτων που αναγράφεται ότι δεν υπάρχει όριο (βλ. συνημμένο αρχείο).