Κατηγορίες:

Ανακοίνωση για τα προσφερόμενα μαθήματα από το Τμήμα Ψυχολογίας στις/στους φοιτήτριες/τές του Τμήματος Φιλοσοφίας

Σας ενημερώνουμε ότι βάσει του υπ’ αριθμ. 1132/13-07-2023 εγγράφου του Τμήματος Ψυχολογίας της Σχολής Κοινωνικών Επιστημών (αριθμ. 21101/13-07-2023 πρωτ. Πρυτανείας) τα μαθήματα που πρόκειται να προσφερθούν από το Τμήμα Ψυχολογίας στις/στους φοιτήτριες/τές του Τμήματος Φιλοσοφίας για το εαρινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2023-2024 είναι τα εξής:

“Πολιτική Ψυχολογία” (το όριο των φοιτητριών/ών που δύνανται να το δηλώσουν ανέρχεται στους 60)

“Αναπτυξιακή Ψυχολογία ΙΙ: Παιδική και Εφηβική Ηλικία” (το όριο των φοιτητριών/ών που δύνανται να το δηλώσουν ανέρχεται στους 60)

“Γνωστική Ψυχολογία ΙΙ” Δεν υπάρχει όριο στον αριθμό των φοιτητριών/ών.

“Σχολική Ψυχολογία Ι: Εισαγωγή και Θεωρία” (το όριο των φοιτητριών/ών που δύνανται να το δηλώσουν ανέρχεται στους 60)

“Εργασιακή και Οργανωσιακή Ψυχολογία” (το όριο των φοιτητριών/ών που δύνανται να το δηλώσουν ανέρχεται στους 60)

“Συμβουλευτική Γονέων” Δεν υπάρχει όριο στον αριθμό των φοιτητριών/ών.