ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ [ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2022-2023] ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Αγαπητές φοιτήτριες και Αγαπητοί φοιτητές,

Κατά το διάστημα από  27 Απριλίου έως 18 Μαΐου 2023 θα πραγματοποιείται η αξιολόγηση των μαθημάτων του εαρινού εξαμήνου ακαδ. έτους 2022-2023  του Προγράμματος Προπτυχιακών Σπουδών του Τμήματος Φιλοσοφίας.

Ως ακαδημαϊκοί σύμβουλοι, σας παρακαλούμε θερμά να αφιερώσετε λίγο χρόνο (περίπου 10 λεπτά) ώστε να αξιολογήσετε τα μαθήματα που έχετε επιλέξει στο τρέχον εξάμηνο.

Η αξιολόγηση γίνεται ανώνυμα και μας βοηθά ιδιαίτερα να βελτιώσουμε την εκπαίδευση που σας παρέχουμε.

Το ερωτηματολόγιο βρίσκεται αναρτημένο στο σύνδεσμο https://classweb.uoi.gr στον οποίο έχετε πρόσβαση εισάγοντας τα προσωπικά σας στοιχεία. Στη συνέχεια επιλέγετε το μενού «Αξιολόγηση» το οποίο  σας  παραπέμπει στα διαθέσιμα προς αξιολόγηση μαθήματά σας.

Το ερωτηματολόγιο αποτελεί μέρος της συνεχούς αξιολόγησης για τη Διασφάλιση Ποιότητας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων γι’ αυτό και είναι πολύ σημαντικό να λάβουμε τις απαντήσεις σας.

Για οποιαδήποτε απορία μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας κατά τις ώρες γραφείου!

Σας ευχαριστούμε, εκ των προτέρων, για τη συμμετοχή σας!

ΟΙ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ

Πρόγραμμα Σπουδών Φιλοσοφίας