Αιτήσεις Ορκωμοσίας Τμήματος Φιλοσοφίας

Περίοδος αιτήσεων για ορκωμοσία: Από 01-06-2023 έως και 26-06-2023.

Οι προπτυχιακοί και οι μεταπτυχιακοί φοιτητές που επιθυμούν να συμμετέχουν στην επόμενη ορκωμοσία, η οποία θα θα διεξαχθεί την Τετάρτη 26 Ιουλίου 2023, ώρα 9:30 π.μ. παρακαλούνται να στείλουν στο email της Γραμματείας (grampedp@uoi.gr) τη μία από τις δύο συνημμένες αιτήσεις-υπεύθυνες δηλώσεις (ανάλογα με την ιδιότητά τους) μαζί με μια απλή φωτοτυπία αστυνομικής ταυτότητας.

Τη συγκεκριμένη αίτηση-υπεύθυνη δήλωση πρέπει να τη στείλουν και οι φοιτητές που έχουν ξανακάνει στο παρελθόν αίτηση ορκωμοσίας, αλλά για κάποιο λόγο δεν μπόρεσαν να παραστούν στην τελετή.

Ειδικά οι μεταπτυχιακοί φοιτητές πρέπει, πριν από την ορκωμοσία τους, να καταχωρήσουν τη διπλωματική τους εργασία στο αποθετήριο ΟΛΥΜΠΙΑΣ, εάν δεν το έχουν ήδη κάνει (τηλέφωνο επικοινωνίας με τη Γραμματεία 2651007186,2651007405).

Θα ακολουθήσει νεότερη ανακοίνωση, για το λόγο αυτό παρακαλούμε να παρακολουθείτε συνεχώς την ιστοσελίδα του Τμήματος.

Από τη Γραμματεία Τμήματος Φιλοσοφίας